Registracija / Slaptažodis
Vardas:  
Slaptažodis:  
 
 
Navigacija
>Pradžia
>Apie mus
  »Istorija
  »Mūsų kraštiečiai
  »Knyga
>Bendruomenė
  »Istorija
  »Taryba
  »Planai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Renginiai 2015 metai
  »Renginiai 2016 metai
  »Veikla
  »2% parama
  »Bendruomenės daina
  »Projektai
  »Viešieji pirkimai
>Kultūros namai
  »Renginiai 2011 metai
  »Renginiai 2012 metai
  »Renginiai 2013 metai
  »Renginiai 2014 metai
  »Veikla
>Foto galerija
>Diskusijų forumas
>Kontaktai
Vartotojų tinkle
Prisijungusių svečių: 1
Prisijungusių narių nėra

Registruoti nariai: 96
Naujausias narys: Kolxoznik
Prisijungti
Nario vardas

SlaptažodisDar ne narys?
Registruokis

Pamiršai slaptažodį?
Paprašyk naujo
Šaukykla
Jei norite rašyti žinutes, turite prisijungti.

regis
08/08/2016 12:50
gal tvarkykit vaiku centro diskotekas kiekviena diena muzika visu garsu paleista...

neziniuke
21/02/2016 10:57
Kodel ispjovet medzius prie letpjuves.

Rita
11/02/2016 19:35
Laba giminaiciai,Esu Rimos dukra Rita, mama sveika. Dede Henrikas mociute senelis mire.Kaip galetume pabendrauti

Pilietis
09/02/2016 11:00
Sveika Rita, atsimenam. Ten dar tebegyvena mano mociute. Rabasauskiene jai buvo dedina, o Rabasauskas - dede. Rima, Regina - pusseseres, Henrichas - pusbrolis

Rita
21/01/2016 16:55
laba mano mociute,dirbo ir gyveno karsykloj,tai buvo labai senai,gal kas atsimena Rabasauskus

Lukas22
09/11/2014 19:31
Ei! Sveiki! Norėčiau priminti mūsų kaimo socialinio puslapio FACEBOOK paskyrą! Ji štai čia! https://www.facebook.com/
rauboniukulturosnamai.rau
bonys?fref=ts


stase
03/01/2013 08:35
sveiki gyvi ,kas gyvi bet kad matos kad jau neber cia gyvu .Pabuskit ir pasinaudoje internetu ,pasveikinkit vieni kitus ,jug tai daryti sitaip lengva

Lidija
12/11/2012 16:15
Visada elkis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi... Paprasti ir išmintingi žodžiai, bet kaip sunku jų laikytis.

Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Su Šv. Velykom!

II amatų festivalis "Vilnonės dienos"
Į duris beldžiantis bobų vasarai, prie Raubonių vandens malūno šurmuliavo antrasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“.
Po lietingos vasaros ruduo džiugino gražiais orais. Rugsėjo 10-osios rytas išaušo gražus, žadėdamas saulėtą dieną, šiltą, visai ne rudenišką orą. Tatulos pakrantėse išsirikiavo amatininkai, siūlydami įsigyti spalvingiausių, gražiausių ir šilčiausių dirbinių: veltų, megztų, pintų, austų. Amatininkai noriai ir kantriai visiems besidomintiems pasakojo ir demonstravo savo amato subtilybes. Norintys ir patys galėjo juos išmėginti.
Megzti mokė gausią Pasvalio krašto raštuotų pirštinių kolekciją surinkusi Lina Bartašienė.


Raubonių bendruomenės šventė „Vasaros spalvos“
Rauboniečiai, susirinkę į tradicinę vasaros šventę liepos 16 dieną, džiaugėsi puikiu oru, užteko šilumos ir šventinės nuotaikos.
Šventė, skirta Vietos bendruomenių metams, prasidėjo įnešus bendruomenės vėliavą ir sudainavus dainą. Sveikinimo žodžius tarė bendruomenės pirmininkė Gražina Paškevičienė, seniūnas Algimantas Mašalas, kaimyninės Puškonių bendruomenės pirmininkė Regina Tuomienė ir tarybos narė Jurga Pečiokienė, Atžalyno bendruomenės pirmininkas Vladas Linkevičius ir tarybos narė Neringa Trinskienė.
Daug metų bendruomenė organizavo gražiai tvarkomos aplinkos konkursą, jis po kelerių metų pertraukos buvo surengtas ir šiemet. Šventės metu buvo surengta konkurso foto nuotraukų paroda, paskelbti jo rezultatai, o visi nugalėtojai apdovanoti kalendoriais „Raubonių vasaros 2016 spalvos”, kuriuose patalpintos Raubonių kaimo gražiai ir pavyzdingai tvarkomos aplinkos nuotraukos.

"Metų deimančiukas 2015"
2015-ieji buvo dosnūs iššūkių ir svarbių darbų, kurių bendruomenė neišsigando ir iš peties paplušėjusi - įveikė.
Dėkojame, kad mūsų triūsas buvo pastebėtas ir įvertintas rajono žmonių. Surinkusi 885 jūsų balsus, Raubonių kaimo bendruomenė "Metų deimančiukų" rinkimuose gavo "Metų bendruomenės" įvertinimą.
Ačiū už palaikymą, nuoširdžius linkėjimus ir sveikinimus, jūs skatinate mus nenuleisti rankų, ieškoti gerų idėjų ir toliau darbuotis!!!


Kodėl išpjauti medžiai prie lentpjūvės?
Turbūt visi matome, kaip pasikeitė Raubonių vandens malūno teritorija. Nuo krūmynų, vėjovartų išvalytos Tatulos pakrantės, atsivėrė gražus kraštovaizdis. Bendruomenės tvarkoma ir prižiūrima teritorija padidėjo, nes 2015 metų vasarą bendruomenė įsigijo statinius buvusioje kelių tarnybos aikštelėje, tad įgijo teisę valdyti ir labai apleistą žemės sklypą. Buvo organizuojamos sklypo bei pastatų tvarkymo ir valymo talkos. Nuvalyta asfaltuota aikštelė, nušienauta pieva, išvalyti krūmynai. Iš dalies aptvarkytas vienas pastatas. Šiemet bus tvarkomas ir antrasis.


"Ryto suktinis" su Zita Kelmickaite
Buvo įdomu savo akimis pamatyti televizijos laidos filmavimą ir pabendrauti su charizmatiškąja Zita Kelmickaite. Parako šiai moteriškei tikrai netrūksta!
Kaip Raubonis pamatė laidos kūrėjai, galite sužinoti, nukopijavę į paieškos laukelį adresą: http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/92898/ryto_suktinis_su_zita_kelmickaite


Kalėdiniai renginiai
Per lietų, per rūką, per tylą, per vėją, paklydusios vakarų pilkybėje atėjo gražiausios metų šventės – Kalėdos. Gražus metas pasidžiaugti praėjusiais kalėdiniais renginiais.


Amatų festivalio "Vilnonės dienos" filmuota medžiaga
https://www.youtube.com/watch?v=KSzFszNLem4

Nukopijavę šią nuorodą ir įvedę į paieškos sistemą, pamatysite filmuotą amatų festivalio "Vilnonės dienos" medžiagą. Geros peržiūros!

Amatų festivalis "Vilnonės dienos"
Šeštadienį vaizdingame Tatulos slėnyje prie Raubonių malūno nušurmuliavo pirmasis amatų festivalis „Vilnonės dienos“. Nuo ankstyvo ryto rikiavosi palapinės, kuriose įsikūrė amatininkai. Avikailių meistras Virginijus Jakubauskas rodė kaip minkštinamas, skutamas ir kerpamas avikailis, kaip atrodo jau išdirbti kailiai. Gerda Kvedaraitė pasakojo ir rodė, kaip nudažyti vilną natūraliais augaliniais dažais. Velti vilnonę avalynę mokė tautodailininkė Zita Kumpelienė. Nosį kuteno besikūrenančių laužų kvapas. Ant iešmo kepė avinukas, katile kunkuliavo avienos troškinys,o šauniosios Raubonių gaspadinės raitė virtinius.Festivalį dainomis ir šokiais pradėjo Raubonių folkloro ansamblis „Tatula“.


Projektas “Tradicinis amatų centro kūrimas”
Raubonių vandens malūnas su karšykla ir verpykla yra neatskiriama kaimo kultūros dalis. Nes tai yra vienas seniausių kaimo statinių, nuo seno garsinęs jo vardą. Jis yra svarbus ir vertingas architektūrinės, inžinerinės reikšmės technikos paveldas. Suprasdama jo svarbą bendruomenė 2014 metais pasirašė panaudos sutartį, ir ėmėsi aktyviai ieškoti pagalbos jam išsaugoti.
Vasaros renginiai ir išvykos
Vasara gražuolė skuba, lekia šuoliais, palikusi laukuose gelstančius javus, soduose svyrančias obelis, miškuose iš po samanų lendančius grybus. Taip ir mes – skubame, lekiame, bet ir sustojame pasidžiaugti... Ši vasara vėl turtinga išvykų.


Puslapis 1 iš 3 1 2 3 >